نتایج جستجو برای عبارت :

سخنی با همراهان

♥️با سلام خدمت همراهان گرامی وبلاگ persian scs mod♥️

امشب ساعت ۸/۲۰ دقیقه و ۲۰ ثانیه زمان میشه :

*20:20:20 2020*

که دیگه تکرار نمیشه

لحظه خوشی باشه برای همگان ، و همچنین برای شما همراهان همیشگی perisan scs mod بهترین آرزوها رو داریم.

سلام و عرض احترام  و ارادت خدمت همراهان عزیز این صفحه
بعد مدت ها فرصتی شد تا سه منو به این صفحه اضافه کنم . 
که منوی اول:  در خصوص زبان شناسی و تاریخچه آن همراه با تطور کلمات است 
منوی دوم:  مربوط به جستارهای ادبی ست که انتشار یافته اند 
منوی سوم : شعر و نثرهایی ست که افتخار آن را دارم در منوی حرف آب و آینه ها 
احساسم را با شما به اشتراک بگذارم . 
برای همراهان بهتر از برگ کلم 
عشق را همراه با سلامتی و برکت از خدا می خواهم ‌ . 
با عشق و احترام 
مریم
ضمن عرض سلام و درود به دوستان و همراهان قدیمی:
بسیار خوشحالم که پس از قریب یکسال که به علت مشغله فراوان و در جهت رعایت حقوق عمومی تمام زمان خود را صرف خدمت به مردم عزیزنموده بودم  و هیچ مطلب و مقاله ای منتشر نکردم پس از اینکه بنا به خواست پروردگار از تکلیف و مسئولیتی با افتخار خدمت صادقانه به خلق الله رهایی یافته ام و از این به بعد نیز در خدمت دوستان و همراهان عزیز خواهم بود. امیدوارم با نظرات سازنده خودتان در ادای این تکلیف نیز ما را یاری نم
درود و دوصد درود بر شما همراهان و دوستان گرامی
باعث افتخار است که شروعی نو و بدیع در فضای مجازی را با شما به اشتراک بگذارم و.امیدوارم این سرآعاز دوستی ناگسستنی و پایدار با شما کاربران گرامی و همراهان عزیز باشد.خرسند خواهم شد که از نظرات ارزشمندتان بهره مند شوم و بتوانم با همکاری و همراهی شما عزیزان مطالب پر بار و ارزشمند و در خور شما گرامیان و جانان جان ارائه نمایم و اوقات فراغت گرانقدرتان را ثمری نیکو بخشم.
سپاس از همراهی و حضور سبزتان؛مدیر
سلامی دوباره به همراهان عزیزم. امیدوارم احوالتون خوب و دلتون شاد باشه.این پست با احترام تقدیم همگی شما همراهان و  عزیزانی که پست قبل رو مطالعه کردند و به دنبال راهکار برای رفع کولیک هستند.
❇️ مادر بعد از شیر خوردن و بین شیردادن باید به دفعات،نوزاد را بغل کند تا هوایی که وارد معده او شده با آروغ زدن خارج گردد.
❇️ بعضی از مواقع هوا در معده نیست و در روده هاست، بنابراین مالش دادن شکم و خم کردن پاها نوزاد روی شکم او کمک خواهد کرد و سبب جابچایی گا
سلامی دوباره به همراهان عزیزم. امیدوارم احوالتون خوب و دلتون شاد باشه.این پست با احترام تقدیم همگی شما همراهان و  عزیزانی که پست قبل رو مطالعه کردند و به دنبال راهکار برای رفع کولیک هستند.
❇️ مادر بعد از شیر خوردن و بین شیردادن باید به دفعات،نوزاد را بغل کند تا هوایی که وارد معده او شده با آروغ زدن خارج گردد.
❇️ بعضی از مواقع هوا در معده نیست و در روده هاست، بنابراین مالش دادن شکم و خم کردن پاها نوزاد روی شکم او کمک خواهد کرد و سبب جابچایی گا
بسم الله الرحمن الرحیم 

سلامٌ علیکم خدمت همراهان گرامی

دوستان گرامی بنده حقیر تصمیم دارم این دمدمه های عید 1399و از همه مهمتر ولادت باسعادت امیرالمومنین امام علی علیه‌السلام دل یک عده از بچه های یتیم بی سرپرست و یا بد سرپرست ایرانی را که لباسی برای پوشیدن ندارند و یا اسبابازی برای بازی کردن را با کمک شما همراهان گرامی شاد کنم و امیدوارم که استقبال شایسته از این حرکت بنده بکنید.

میدانم که خیلی از ماها وضعیت مالی مناسبی نداریم اما اگه بت
بسم الله الرحمن الرحیم 

دوستان گرامی بنده حقیر تصمیم دارم این دمدمه های عید 1399و از همه مهمتر ولادت باسعادت امیرالمومنین امام علی علیه‌السلام دل یک عده از بچه های یتیم بی سرپرست و یا بد سرپرست ایرانی را که لباسی برای پوشیدن ندارند و یا اسبابازی برای بازی کردن را با کمک شما همراهان گرامی شاد کنم و امیدوارم که استقبال شایسته از این حرکت بنده بکنید.

بالاخره لوگو درست شد‌. اگر نظر و یا پیشنهادی دارید با من(مدیریت‌گیم‌پلی‌برتر) در میان بگذارید‌. ممنون از همراهان گرامی‌. البته هنوز هدر سایت کمی مشکل دارد چه در ویو موبایل و چه در کامپیوتر اگر برنامه‌نویسی تحت وب می‌دانید لطفا کمک کنید‌.
بالاخره لوگو درست شد اگر نظر و یا پیشنهادی دارید با من(مدیریت‌گیم‌پلی‌برتر) در میان بگذارید‌. ممنون از همراهان گرامی‌. البته هنوز هدر سایت کمی مشکل داره چه در ویو موبایل و چه در کامپیوتر اگر برنامه‌نویسی تحت وب می‌دانید لطفا کمک کنید‌.
سلام دوستان

من درحال بستن این سایت هستم و دیگر مطلبی انتشار نمیکنم از این به بعد همراهان عزیز من به سایت one unique میروم ودر آن سایت

فعالیتم را آغاز میکنم و در آنجا میتوانید مطالبی جامع تر و دقیق تر را مشاهده فرمایید

موفق باشید
بسم الله الرحمن الرحیم 

بسم الله الرحمن الرحیم 

بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
شهادت سردار بزرگ اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان او را به حضرت امام عصر ارواحنا فداه، رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف و حماسه آفرین ایران و خانواده‌های محترم ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم. ان شاءالله که خون این شهید بلند مرتبه، موجب به رویش های بسیار خواهد بود، همانطور که در همین ابتدای امر، بسیاری از دلها را زنده و بیدار کرد. من نیز همچون سایر مردم آزادیخواه ایران، خواهان
بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت سردار بزرگ اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان او را به حضرت امام عصر ارواحنا فداه، رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف و حماسه آفرین ایران و خانواده‌های محترم ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم. ان شاءالله که خون این شهید بلند مرتبه، موجب رویش های بسیار خواهد بود، همانطور که در همین ابتدای امر، بسیاری از دلها را زنده و بیدار و بسیار دیگری را بیدارتر کرد. من نیز همچون سایر مردم آز
بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت سردار بزرگ اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان او را به حضرت امام عصر ارواحنا فداه، رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف و حماسه آفرین ایران و خانواده‌های محترم ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم. ان شاءالله که خون این شهید بلند مرتبه، موجب رویش های بسیار خواهد بود، همانطور که در همین ابتدای امر، بسیاری از دلها را زنده و بیدار و بسیار دیگری را بیدارتر کرد. من نیز همچون سایر مردم آز
بسم الله الرحمن الرحیم 

بسم الله الرحمن الرحیم 

بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت سردار بزرگ اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان ایشان را به حضرت امام عصر ارواحنا فداه، رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف و حماسه آفرین ایران و خانواده‌های محترم این بزرگواران تبریک و تسلیت می‌گویم. ان شاءالله که خون این شهید بلند مرتبه، موجب رویش های بسیار خواهد بود، همانطور که در همین ابتدای امر، بسیاری از دلها را زنده و بیدار و بسیار دیگری را بیدارتر کرد. من نیز همچون
ازکلیه همراهان و مخاطبان گرامی دعوت می کنم تا ذیل مطالب چندگانه ی «در باغ معرفت» که مطالبی است پیرامون عبادت و نماز در کلام و  سیره معصومین علیهم السلام  آرا و نظرات خود را درج فرمایند. این مطلب چندگانه از تاریخ 2 تیر آغاز به انتشار نموده و اولین شماره آن در همین تاریخ بر روی این تارنما منتشر خواهد گردید.
بسم الله الرحمن الرحیم

هرکه این سوره را به جهت دوست داشتن آن بخواند در جنات پر نعمت از همراهان پیامبر باشد ودر چشم مردم در زندگی دنیا با هیبت باشد و در قیامت حساب او را بر وی آسان گرداند و هر پیامبری که اسم او در قران است در آن روز با وی مصاحفه کند و بر او سلام ده9د جهت بیماری یا فکر پریشان زیاد یا بی خوابی این سوره را با خود همراه کند از آنها خلاص شود
بنام خداوند مهر خداوند نیک خداوند آگاهی
سلام
عرض احترام دارم خدمت. همراهان عزیز مبحث شعر و قوالب آن
جلسه چهاردهم با اندکی تاخیر به روز رسانی شد. 
از اینکه در ارائه این مطلب وقفه ایجاد شده، عذرخواهی می کنم. 
از اینکه در این راه، مشوق. و همراه ما هستید، از شما تشکر می کنم. 
با عشق و مهر
مریم راد " واژه
بنا به اعلام کیانوش جهانپور در حساب توئیتری منتسب به وی اعلام کرد : بیماران مشکوک به ویروس کرو نا در شهر قم به علت کهولت سن و ضعیف بودن سیستم ایمنی مغلوب قاتل این روزهای جهان( کرونا ) شدند . از شما همراهان گرامی خواهشمندم پیشگیری های بهداشتی لازم را رعایت بفرمائید . گروه پزشکی و سلامت اورانوس
با سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان عزیز برای پیدا کردن ما در فضای مجازی و جستجو گر ها میتوانید عبارت های زیر را جستجو کرده و پایگاه اینترنتی ما را دنبال کنید:1. اورانوس uic 2.شرکت بین المللی اورانوس 3. Www.uranusco.blog.irبا تشکر روابط عمومی و امور بین الملل اورانوس
بسم الله الرحمن الرحیم
شهید سعید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شخصیت استثنائی و ارث بر مالک اشترها و عمارها و میثم ها و دیگر شجاعان و غیوران از اصحاب شاه ولایت امیرالمومنین صلوات الله علیه بود ؛ این قبیل افراد روی کره خاکی تنها دل خوشیشان انجام وظیفه و عبودیت است و پیوسته مشتاق عالم بالا هستند.شهید بزرگوار حاج قاسم شیر میادین نبرد بود و این شجاعت و صولت همراه با قدرت تفکر و صفات عالیه ، بزرگ مردی بی نظیر از او ساخته بود."حیف بود حاج قاسم در بستر بمی

طرح حمایتی ( فرهنگی) نگارمهر

همراهان گرانقدر
احتراما ازشمابزرگواران نیکوکاردعوت به عمل می آید در  این نهضت فرهنگی مشارکت فرماییدشمامی توانید بااهدای کتاب ( درسی ، غیر درسی ، موجوددرمنزل و مطالعه شده) مارادرمسیریاری رسانی به انسانهای نیازمندمساعدت فرمایید.

بقول ادبیاتی ها: واضح و مبرهن بود که نرفته بر می گردم!
و حالا واضح و مبرهن شد که نرفته برگشتم.!
اما چرا؟
برای این که نسبت به درخواست همراهان عزیز احترام قائلم.
برای این که به خاندان سیادت و نجابت، ارادت دارم...
برای این که ثابت کنم حرف مرد یکی نیست!
همین سه دلیل برای روشن نگه داشتن چراغ کم سوی این وبلاگ کافیست...

عجالتاً پر حرفی نمی کنم. فقط آمدم از همراهان خوب و بزرگوار: «دختر بی بی، جناب قدح، خانم رهرو، آقای ن.آ، خانم لوسی می، آقای حامد، آقای ع
کاربران عزیز وبلاگم دوستانم همراهان من مطالب رو برای شما انتشار می دهم
تا شما مشاهده کنید و نظراتتان رو بگین تا بدونم کاربرهای سایت من بیشتر به چه مبحثی علاقه دارند وقتی تعداد کامنت ها از پست ها کمتر هست خوب من هم نا امید می شوم من با خوندن کامنت های شما امیدوار می شوم نزارین نظرات خالی بمانند حتی اگر کامنت شما گله مندی باشد با سعی می کنم تا اشکال را رفع کنیم به ما کمک کنید تا برای بهتر سازی وبلاگ موفق باشیم این وبلاگ بدون شما هیچ است
بنا به درخواست همراهان عزیز، اصلاحیه تور شهر تالابی و منطقه حفاظت شده خور خوران به شرح ذیل اعلام میگردد:
 سفر آگاهی ست...
✅ تور یک روزه به شهر تالابی ایران ✨بندر خمیر✨
سفری مسئولانه به طبیعت بکر منطقه حفاظت شده حرا و تالاب بین المللی خور خوران
⏰رفت: جمعه ۲۹ آذر ساعت ۰۷:۳۰ از بندرعباس.
⏰برگشت: جمعه ۲۹ آذر حدود ساعت ۲۰:۰۰ .
ادامه مطلب
با
سلام خدمت همراهان عزیز شرکت فرتاک ، ما امروز میخواهیم برای شما همراهان
گرامی درباره کشمش و مزایای و معایب آن برای بدن توضیحاتی بدهیم. با ما
همراه باشید.
کشمش چیست؟
کشمش
محصولی می باشد که با استفاده از خشک کردن انگور به درست می آید که به
دلیل خواص و مزایای آن طرفداران زیادی در سطح کشور و حتی جهان دارد به طوری
که این محصول توانسته خود را در داخل دیگر خشکبار ها قرار دهد و جزو دسته
تنقلات در جهان شود.
کشمش در واقعه همان انگور خشک شده
با سلام خدمت دوستان عزیز و همراهان شرکت فرتاک ، امروز میخواهیم برای شما دوستان و همراهان عزیز درباره کشمش آفتابی توضیحاتی بدهیم.
کشمش آفتابی
کشمش
آفتابی به میوه گفته می شود که از انواع مختلف انگورهایی رسیده تولید می
شود، به صورتی که انگور را به طور مستقیم در زیر آفتاب و بدون هیچ افزودنی
به آن پهن می کنند تا خشک شود و بر اثر خشک شدن به رنگ قهوه ای در می آید.
یکی از بهترین کشمش های
که میتوان از میان انواع کشمش ها به آن اشاره کرد کشمش بی
با سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان عزیز برای پیدا کردن ما در فضای مجازی و جستجو گر ها میتوانید عبارت های زیر را جستجو کرده و پایگاه اینترنتی ما را دنبال کنید:1. اورانوس uic 2.شرکت بین المللی اورانوس 3. Www.uranusco.blog.irبا تشکر روابط عمومی و امور بین الملل اورانوس
یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال
آغاز سال ۱۳۹۹ و عید نوروز رو به شما همراهان عزیز #خرو_آنلاین تبریک میگیم ♥️
انشاءالله سالی پر از خیر و برکت و سلامتی همراه با موفقیت برای همه باشه
✅ کانال خرو آنلاین
@Kharv_Online
[عکس 1280×819]
مشاهده مطلب در کانال
با سلام خدمت همراهان وبلاگ بیامه 
ساخت جاده قبرستان روستا

روستای بیامه سفلی یکی از بزرگترین روستاهای بخش گهواره است که راه جاده قبرستان این روستا جاده ای میباشه که فقط با تراکتور قابل عبور است این جاده در قسمت شمال غرب روستا میباشد  لذا از مسئولین مربوطه خواهشمند است که به این موضوع رسیدگی فرمایید که شاید یکی از بزرگترین مشکلات روستا برطرف شود

با تشکر
سلام و عرض ادب دارم خدمت دوستان و همراهان گرامی.

به اطلاع میرسانم تیم سایت oneunique به منظور بهبود کیفیت مطالب و اطلاع رسانی های سایت می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

آدرس سایت در اینستاگرام:oneuniquegroup(وانیونیک گروپ)

˝بسم رب الشهداء والصدیقین˝
این وبلاگ جهت معرفی و آشنایی هرچه بیشتر و بهتر ما با شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد شده ان شاءالله با توکل بر خدا و یاری آقا صاحب الزمان بتوانیم در کنار همدیگه فعالیت مفید و مثمرثمری را انجام بدهیم.
✏  از شما همراهان گرامی جهت کمک در راستای تحقق بخشیدن این هدف درخواست  کمک و همراهی دارم لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بفرستید تا ان شاءالله بتوانیم به کارمون کیفیت ببخشیم.
سلام خدمت همراهان گرامی وبلاگ روستای تاریخی آلتین کش!به دلایلی بنده دیگر در فضای مجازی اینستاگرام فعالیت ندارم و لطفا اگر مطلبی دارید در مورد روستا حتما در این وبلاگ برای من ارسال کنید.مخصوصا مطالب تاریخی که جنبه ی مطالعه داشته باشند.نوشتن مطالب در وبلاگ حداقل برای دانش آموزان و محققان میتواند مفید باشد.
با تشکر،
ادمین
عز فار از ای عم کانسرند،
من مخاطبای بین پانزده شانزده تا پنجاه و شش هفت سال دارم.

سوالم از شما دوستان و همراهان که منو سالهاست میشناسین اینه،

ایا حرفای من خیلی چالش برانگیزه؟

دوستای من میگن

گاهی تو یه چیزی میگی

ادم حس میکنه الان اتیش میگیره میمیره
و یا گاهی خیلی مبهمه

ولی میریم بهش فکر میکنیم

برمیگردیم

و حس میکنیم دنیامون ازین رو به اون رو شده!

ایا حرفای من چالش برانگیزه؟

میشه به من جواب بدین؟

کجای تفکر من غلطه و باید اصلاح
همراهان گرامی :کلاس آموزش خوشنویسی توسط استاد مجرب سرکار خانم بمانی یکشنبه ۹۸/۱۰/۸ افتتاح میشود
✅لطفا جهت ثبت نام به دفتر پذیرش موسسه مراجعه نمایید .
تلفن :۳۷۲۳۳۳۹۰
کانال خبرهای بروز موسسه قرآنی شیفتگان وحی
♦پیام رسان سروشhttps://sapp.ir/shifteganvahy♦پیام رسان ایتاhttps://eitaa.com/qom_02537233390
دوستان بیانی نظرتون درباره وبلاگ و قالبش رو بفرمایینهمچنین بنده سعی خواهم کرد که مطالب خوب شما را نیز مطالعه کنم و مجموعه لینکهاشونو منتشر کنم. باید هوای یکدیگرو بیشتر از این داشته باشیم در بلاگنظرات تخصصی یا لینک مطالبتونو برام بفرستیدهمچنین بفرمایید چه مطالبی مورد علاقه و کاربرد دائم هست تا منتشر کنم.با سپاس ویژهقدردان شما هستم
این وبلاگ جهت معرفی و آشنایی هرچه بیشتر و بهتر ما با شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد شده ان شاءالله با توکل بر خدا و یاری آقا صاحب الزمان بتوانیم در کنار همدیگه فعالیت مفید و مثمرثمری را انجام بدهیم.
✏  از شما همراهان گرامی جهت کمک در راستای تحقق بخشیدن این هدف درخواست  کمک و همراهی دارم لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بفرستید تا ان شاءالله بتوانیم به کارمون کیفیت ببخشیم.

سلام خدمت دوستان و همراهانافرادی که تمایل دارند در موکب گروه های جهادی و ستاد اجرایی فرمان امام در مرز شلمچه به زوار اباعبدالله الحسین علیه السلام خدمت کنندبه این شماره09399411944  مشخصات خود را ارسال نمایند.پای کار حسین ایستاده ایم

سلام خدمت دوستان و همراهان
فعالیت نیروهای جهادی در آماده سازی موکب اربعین در مرز شلمچهبنا به فرمایش ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای که فرمودند:این مراسم (اربعین) را هر چه میتوانید و هر چه میتوانیم، باید پُربارتر و معنوی‌تر کنیم...
کربلایی های تکریت 11 به خانه رسیدند

حاج علی باطنی و همراهان از اصفهان؛بنده به همراه خانواده؛حاج آقا مازندرانی
و تعداد دیگری از بچه های تکریت 11 که به پیاده روی اربعین رفته بودیم به
خانه برگشتیم و برای همه دوستان هم دعا کردیم.
سلام خدمت همراهان عزیز
این وبلاگ به منظور اطلاع رسانی ها، اخبار، آموزش ها و اعلام زمان تخفیف های نیک پلاست راه اندازی شده است.
سایت فروش آنلاین محصولات ما به زودی جهت سهولت در سفارش کالا و مشاهده لحظه ای قیمت ها و عکس محصولات راه اندازی می گردد.
سلام به همه دوستان و همراهان..امیدوارم از مطالب این وبلاگ استفاده کرده باشید و باعث شود قدری درباره قرآن،خداوند و ... تفکر کنیم.با توجه به اینکه قصد دارم وبلاگ رو به سایت تبدیل کنم لذا چند روزی وبلاگ به روز رسانی نمیشه و مطالب و مقالات منبعد از طریق سایت AmirTabasi.com منتشر خواهد شد.
به محض آماده شدن مراحل طراحی سایت، از طریق همین پست به اطلاع شما خواهد رسید.
ممنون از همراهیتون..  
به نام خداوندی که انسان را بیهوده خلق نکرده است
دوستان و همراهان همیشگی من سلااااام ❤ امیدوارم که آرزوهاتون تبدیل به واقعیت بشه. 
به نظر شما انتظار خوبه یا بد؟ اصلا مگه میشه کسی تو این دنیا باشه و منتظر نباشه؟ تا حالا شده به انتظارات خودتون توجه کنین؟ مهم و غیر مهم رو از بیخودی و اصلی جدا کنین؟
این سوالا الان یهویی اومد تو ذهنم و گفتم با شما به اشتراک بزارم. دوستان عزیزم زندگی آدما رو انتظار می‌چرخه میگی نه نگاه کن...
ادامه مطلب
کربلایی های تکریت 11 به خانه رسیدند

حاج علی باطنی و همراهان از اصفهان؛بنده(محمد سلیمانی)به همراه خانواده از تهران؛حاج آقا مازندرانی
و تعداد دیگری از بچه های تکریت 11 که به پیاده روی اربعین رفته بودیم به
خانه برگشتیم و برای همه دوستان هم دعا کردیم.
با سلام خدمت همراهان عزیز.
بیمار عزیز امروز که از کشور عراق مراجعه کردن با آسیب دیدگی دو پا که کامیون از روی آن رد شده بود با تکنیک الیزاروف درمان شد.
آدرس مطب تهرانسر بلوار اصلی مجتمع سهند طبقه4 واحد 410
⚪تلفنهای تماس 09382624034 و 02144563178
وبسایت Www.baharteb.blog.ir
⚪ @bahartebkaran 
بنام خدا
باسلام.
مدت زیادی(شاید بیش از چند سال) که قصد دارم،این کار رو انجام بدم،یعنی کانال اپارات رو متوقف کنم. یکی از دلیل مهم،همین فساد ها موجود در سایت اپاراته! ویدئوهای بی بندباری و بی حجابی و رقص و ..! ویدئو شبه غیراخلاقی! ویدئوهای بسیار زیادی سبک و کم ارزش بازی ، حرف های زشت در نظرات کاربران در کانال ها مختلف و ... ! 
راستش علاقه ای ندارم،باعث رشد جایی بشم،که قرار باشه،چنین کارهای درونش صورت بگیره و مدیرانشم این چیزا براشون چندان اهمیت ند
سلام به همراهان گرامی و همیشگی بیست ارن
همونطور که میدونید ؛ قیمت بیت کوین پایین اومده و این خبر ، بهترین خبر برای کسانی هست که میخوان در این عرصه فعالیت کنن و درآمد داشته باشن !
سایت بیست ارن هم برای دوچندان شدن انگیزه این عزیزان ، مسابقه ای رو طراحی کرده ( به شکل بُرد - بُرد ) که هم ما سود کنیم هم شما !
ادامه مطلب
سلام همراهان صمیمی وبلاگ هالووین بلاخره بعد از ماه ها انتظار آنابل 3 یا همان " آنابل به خانه برمیگردد" انتشار یافت دیدن این فیلم هیجان انگیر را به شما بازدیدکننده عزیز پیشنهاد میکنم این فیلم هم اکنون از وبلاگ هالووین قایل دانلود هست
ادامه مطلب
من چندی پیش یه کامنت انتقادی برای یکی از بلاگرا (خانم شاخه سیب ) گذاشته بودم ولی ایشون خیلی منطقی و اخلاقی و دوستانه جواب منو دادن. کم آدم پیدا میشه که در قبال اینجور انتقادها که بوی تخریب هم ازش میاد کنترل زبان خودش رو از دست نده. یکی ایشون یکی هم آقای ن..ا در قبال حرف‌های گاها تند و بی منطق من خیلی خوب برخورد کرده‌اند. راضی ام ازشون  (مرسی که هستید3)

بعضی از رفقا هم هستن که از همراهان همدل و نازنین فیشنگار هستند. اینها اگر ببینند کسی درباره
امروز برای شما دوستان و همراهان سایت تفریحی چفچفک 50 عکس پس زمینه عاشقانه جدید دختر و پسر با هم، دو نفره، عاشقانه، جذاب قرار دادم که هم برای موبایل هم کامپیوتر میشه استفاده کرد و لطفا نظرتون رو راجب این عکس ها بهم بگید
ادامه مطلب
بیماری های بوقلمون
شناخت بیماری های بوقلمون تا چه حد برای شما جدی است ؟؟
با سلام خدمت شما همراهان گرامی شرکت طیور پروران میهن .
در این پست قصد معرفی بیماری های حساس و خطرناک بوقلمون ها در فصل سرما را داریم.
برای شناسایی هر چه بهتر ، عوامل بیرونی و درونی بیماری ها با ما همراه باشید .
ادامه مطلب
سلام به همراهان عزیز
نگرانی همه ما در مورد ویندوزهامون اینه که خدای نکرده ویروسی نشن! در این آموزش قصد دارم به این بپردازم که بدون آنتی ویروس و حتی با وجود آنتی ویروس چطور میشه با رعایت چند نکته ساده ویروسی نشد!
ادامه مطلب
سلام به همراهان گرامی

امروز بعداز چند روز کارکردن با برنامه Tomato Timer به یک چیز خیلی جالبی برخوردم. من همیشه برای خودم برنامه ریزی میکنم که کارهام رو در یک زمان مشخصی انجام بدم بتونم به همشون هم برسم ولی خب بعضی وقت ها اینقدر خسته میشم از این حجم از کار زیاد مجبور میشم یک سری هاشون رو بیخیال بشم.
ادامه مطلب
نقل از سفرنامه ابن بطوطه :
جلد اول صفحه ۱۷۶ : کُبَیش بن منصور بن جمّاز امیر مدینه بود که عمّ خود مُقبِل را کشت و می‌گفتند که با خون وی وضو ساخت. کُبَیش در سال 727 در شدت گرما با همراهان خود به صحرا رفت. روزی به هنگام ظهر که هوا خیلی گرم بود، همراهان کُبَیش زیر سایه‌ی درختان متفرق شده بودند. دو فرزند مُقبِل که منتظر فرصت بودند با جمعی از غلامان در حالی که فریادِ «یالَثاراتِ مُقبِل» می‌کشیدند بر آنان حمله ور گشتند و کُبَیش را کشته از خونش خوردند.
*
نقل از سفرنامه ابن بطوطه :
جلد اول صفحه ۱۷۶ : کُبَیش بن منصور بن جمّاز امیر مدینه بود که عمّ خود مُقبِل را کشت و می‌گفتند که با خون وی وضو ساخت. کُبَیش در سال 727 در شدت گرما با همراهان خود به صحرا رفت. روزی به هنگام ظهر که هوا خیلی گرم بود، همراهان کُبَیش زیر سایه‌ی درختان متفرق شده بودند. دو فرزند مُقبِل که منتظر فرصت بودند با جمعی از غلامان در حالی که فریادِ «یالَثاراتِ مُقبِل» می‌کشیدند بر آنان حمله ور گشتند و کُبَیش را کشته از خونش خوردند.
*
سریال کره ای Entourage 2016
نام ها: همراهان – دارودسته – دوستان – Entourageمحصول: 2012 کره جنوبی از شبکه tvNژانر: #کمدی | #درامتاریخ پخش: 14آبان1395 – 4Nov2016قسمت ها: 16وضعیت: پایان یافته استبازیگران:Seo Kang Joon – Jo Jin Woong – Lee Kwang Soo
خلاصه داستان:این سریال بازسازی یک سریال آمریکایی با همین نام می‌باشد و درباره یه بازیگر به نام “یونگ بین” و دو نفر از بهترین دوستانش، مدیر برنامه‌های اوم و مدیر یک کمپانی هست که همگی رابط این بازیگر در حل تبدیل به سوپر‌استار می‌باشند…
با سلام خدمت همراهان گرامی و عزیز.
در این مطلب قصد دارم برخی دیگر از ویژگی های بازی در حال ساخت در اختیار شما قرار دهم:
•این بازی به صورت ایزومتریک ( 2.5D ) منتشر خواهد شد.
•بازی کاملا انلاین است و شیوه بازی به صورت PvP خواهد بود. (Player versus Player)
•بازی دارای بخشی برای چت کردن خواهد بود.
•مود اصلی و
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیمسلام به شما همراهان عزیز و بزرگوار. دوستانی که مایل هستند در این شب های زیبا و بلند زمستانی چراغ شادی را در خانه نیازمندی گرم کنند، لطفا هر چه در توان دارید را برای کمک به این شماره کارت واریز کنند. ۶۰۳۷۷۰۱۱۹۲۵۱۸۹۸۰خانم رئیسیان شاءالله که امام عصر عج الله تعالی فرجه شریف، دستگیر شما در زندگی تان باشند. این مادر سرپرست خانواده هستند و چهار فرزند دارند. دوستانی که قادر هستند این متن را با دیگران به اشتراک بگذارند.یلدایت
همراهان عزیز وبلاگ narges1399 . سایت رسمی ما به نشانی www.dastan0roman.com بالاخره راه اندازی شد . برای انتقال به سایت ما در بخش منو ها بر روی (( سایت ما ))
کلیک نمایید .
از این به بعد مطالب جدبد در سایت و وبلاگ هم زمان بارگزاری خواهد شد . 
به امید دیدار شما همراه شما : نرگس راد 

وبلاگ پرشین گرافیست از امروز مورخ 9 دی ماه سال 1398 جهت دسترسی ساده تر شما دنبال کنندگان گرامی به فایل های آموزشی و فایل های کاربردی تاسیس شد و به علت مشکلات مالی تیم تا اطلاع ثانوی به جای وب سایت از وبلاگ استفاده میکنیم.
از شما همراهان تقاضا میکنیم تیم گرافیکی پرشین گرافیست را تا قله موفقیت همیاری کنید.

سلام همراهان گرامی 
مدتی بود وبلاگ را به روز نکرده بودم و مطالب جدید در زمینه های حقوق بانکی اعم از رای دادگاه و بخشنامه های جدید بانک مرکزی و نظریات حقوقی در طرح و پیگیری دعاوی علیه بانکها در وبلاگ منتشر نکرده بودم اما در کانال دعاوی بانکی در تلگرام در خدمت هموطنان بودم زین پس سعی میکنم همزمان با انتشار مطالب در تلگرام در وبلاگ هم مطالب منعکس گردد
ارادتمند _حمیدرضا یوسفی نژاد
سلام مجدد خدمت همراهان فعلی وآینده ی وبلاگ
داشتم به این فکر میکردم که روند آموزشی را به چه صورت جلو ببریم که به این نتیجه رسیدم که قبل از شروع آموزش ها شاید بد نباشه یک آموزش از نحوه ی یادگیری فتوشاپ برای شما قرار بدم
به همین منظوری پستی رو آماده کردم که در ارسال بعدی برای شما عزیزان ارسال میکنم
فکر می کنم اینکه نقشه ی راه را بدانید و شروع کنید نتیجه ی بهتری داشته باشه
بازم ممنون از همراهی تون .

به زودی با آموزش های قوی در خدمتتون خواهم بود
جمعه شب 13 دی‌ماه 98 و در پی حمله پهپادی نیروهای آمریکایی به نزدیکی فرودگاه بین‌المللی بغداد در عراق، سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروهای برون مرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به‌همراه ابومهدی المهندس معاون تشکیلات حشد شعبی و هشت تن دیگر از همراهان (چهار تن عراقی و چهار تن ایرانی) به شهادت رسیدند.در این یادداشت سعی می‌شود تا توجیهات احتمالی ایالات متحده آمریکا پیرامون ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و
نشست اعضای طرح تبیین منظومه فکری رهبری در استان تهران با حضور و سخنرانی حجه‌الاسلام و المسلمین فخریان 
دوشنبه۲۳ اردیبهشت۹۸ ساعت ۱۸:۳۰تهران، خیابان۱۶ آذر، حسینیه‌ی هنر 
✔️متاهلین می‌توانند همراه با خانواده تشریف بیاورند.
✔️به علت محدودیت مکان، حتما حضور و تعداد همراهان خود را قبلا به آیدی معرفی شده اعلام فرمایید.
✔️همگی می‌توانید در تهیه‌ی افطاری سهیم باشید، جهت کمک با آیدی معرفی شده ارتباط بگیرید.
✔️برنامه‌ها: زیارت آل‌یاسین،
درود به شما همراهان گرامی،
عمل امشب مربوط به یکی از مدافعان حرم است که خمپاره باعث قطع انگشتان فالنکس شده بود، لذا جهت افزایش طول انگشت و کاشت ناخن (پیوند طبیعی ناخن) با تکنیک الیزاروف در مرحله اول درمان شد، و در مرحله دوم پیوند طبیعی ناخن صورت می‌گیرد.
تلفنهای تماس 09382624034 و 02144563178
این وبلاگ تا اطلاع ثانوی تعطیل میباشد 
از حضور پربرکت تون کمال سپاس رو دارم ان شاء اللّٰه سایر مطالبی که نوشتم مثل همیشه مورد
عنایت شما همراهان و هم بلاگی هایی گرامی ام قرار بگیرد
همتون به خدا میسپارم و شدیداً محتاج دعاهای خوبتونم 
یاعلی مدد بحق فاطمه الزّهراء سلام اللّٰه علیکما 
این ذکر هم تقدیم شما میکنم که بسیاری توفیقات و برکات در نام مادر بی نشانمون فاطمه س هست 
حلال کنید دوستان
مژده به قرآن آموزان عزیز و همراهان گرامی ما  ضبط فیلم آموزش صوت و لحن ویژه قرائت ترتیل، مبتنی بر اجراهای ناب استاد پرهیزگار، در استودیو کانون قرآن و عترت امام جواد (ع) آغاز شد. 
تاریخ انتشار حدودی: ابتدای اردیبهشت 99منتظر خبرهای خوب باشید ...
امام صادق ع فرمود تا معرفت نیابید صالح نشوید تا تصدیق نکنیدمعرفت نیابید و تا جهار دریرا که نحستینشان جز باخرشان اصلاخ نشود نگیربد تصدیق یابید1 محدثاسترابادی گوید مقصود از چهار در اقرار بخدا وپیغمبر و انچه پیغمبر اورده ومتر جمین انها ایمه معصومین علیهمالسلام است      همراهان سه در گمراه گشته ودر بیراهه دوری افتادند خدای تبارک وتعالی جز عمل صالح را نپذیرد وخدا جز وفای بشروط و پیمانهارا نپذریردو هرکه بشروط خدا وفا کند وانچه را در پبمانش شر
قالب رایگان فیلم و سریال  برای رزبلاگ
پخش از قالب20
سلام خدمت دوستان و همراهان قالب 20
با توجه به روند رو به رشد وب سایت های فیلم و سریال و کسب درآمد میلیونی از این
عرصه قالب20 نسخه ای حرفه ای قالب برای این سایت ها در نظر گرفته است
شما هم میتوانید حرفه ای کار کنید در ادامه مطلب امکانات قالب رو ببینید .
سلام خدمت دوستان و همراهان قالب20
با توجه به روند رو به رشد وب سایت های فیلم و سریال و کسب درآمد میلیونی از این
عرصه قالب20 نسخه ای حرفه ای قالب برای ا
دانلود جدیدترین نسخه بازی پازل نقطه ها+ لینک دانلود مستقیم از سرورهای داخلی سایت لیموناپ
بازی فوق العاده پازل نقطه ها (Dots & Co : A Puzzle Adventure) یک بازی پازلی جذاب و متفاوت از  کمپانی  Play Dots می باشد که بازی های محبوب دیگری همچون Two Dots را نیز منتشر کرده است.
شاید کمتر کسی از شما باشد که بازی نوستالژیک نقطه و خط را نشنیده یا آن را برای یک بار هم که شده، تجربه نکرده باشد. بازی پازل نقطه ها دقیقا برگرفته از این بازی نوستالژیک می باشد. در این بازی فقط کاف
بسم اللّه الرحمن الرحیم 

نوروز، نماد جاودانِ نو شدن استتجدید جوانیِ جهان کهن استزین ها همه خوب تر که هر نو شدنشیادآور نام پاک ایرانِ من است 
گشت گرداگرد مهر تابناک,ایران زمینروز نو آمد و شد شادی برون زندر کمینای تو یزدان , ای تو گرداننده ی مهر و سپهربرترینش کن برایم این زمان و این زمین 
فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. در سال نو، ۳۶۵ روز سلامتی
#کودکان_را_دوست_داشت
✅حضرت آیت‌الله بهجت قدس‌سره: 
بچه‌ها را که می‌دید، گل از گلش می‌شکفت.یک‌جوری با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کرد.به بچه‌های ۸-۷ ساله به‌اندازۀ مردهای بزرگ احترام می‌گذاشت؛  «شما» خطاب‌شان می‌کرد.به بچه‌ای که کنار پدرش نشسته بود و با کنجکاوی و بازی‌گوشی  داشت نگاهش می‌کرد، به شوخی می‌گفت: «شما پدر ایشونید یا ایشون  بابای شمان؟!» (بر اساس خاطرۀ یکی از همراهان)
  به شیوه باران، ص٢٣

در این آموزش که برای شما همراهان برچ گیم دانلود مهیا شده است فرا میگیرید که چگونه خود را در سرور های بازی Rules of Survival از محرومیت در آورید . توجه فرمایید آموزش قرار داده شده میتواند در نسخه اندروید و یا نسخه PC مورد استفاده قرار گیرد پس قادر هستید در هر دو نسخه از آن استفاده نمایید . آموزش بسیار ساده میباشد و تمام نیازمندی ها در ادامه ی پست بصورت کامل توضیح خواهد داده شد .
ادامه مطلب
سلام خدمت همراهان عزیز
این وبلاگ به منظور اطلاع رسانی ها، اخبار، آموزش ها و اعلام زمان تخفیف های نیک پلاست راه اندازی شده است.
سایت فروش آنلاین محصولات ما به زودی جهت سهولت در سفارش کالا و مشاهده لحظه ای قیمت ها و عکس محصولات راه اندازی می گردد.
برای مشاهده سایت اینجا کلیک کنید
سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی
دوستان برای ارتباط با من میتوانید یکی از راه زیر رو انتخاب کنید
ایدی تلگرام:
در قسمت جستجو تلگرام تایپ کنید s_r_mirdavodi@
ایدی اینستا و لینک کانال تلگرام:
iranpigeion_meaty@
ایمیل:
s.reza.mirdavodi@gmail.com
شماره تماس:
شماره من داخل عکس هایی که داخل وبلاگ گذاشتم هست
با تشکر میرداودی

قابل توجه دوستان و همراهان بزرگوار
ویدئو های جدیدی را کانال خودم در آپارات بارگذاری کرده ام که می توانید همه انها را از طریق این لینک مشاهده نمائید.
همچنین تا چند روز آینده، ویدئو های جدیدتری را پیرامون فیزیک و دانش کوانتوم بارگذاری خواهم نمود که بلافاصله به اطلاع شما خواهم رساند.
یکی از بد ترین اتفاقاتی که ممکن است برای راننده وسیله نقلیه اتفاق افتد و جان او و سر نشینانش را به خطر اندازد پنچر شدن لاستیک خودرو میباشد. همانطور که می دانید لاستیک خودرو یکی از مهم ترین و حساس ترین اجزای خودرو می باشد که نقش بسیار مهمی در ایمنی و پیمودن مسیر ها در خودرو دارد و یکی از مواردی است که اگر مورد توجه قرار نگیرد ممکن است خطر آفرین شود و جان سر نشینان خودرو را با خطر رو برو کند. در ادامه تصمیم داریم که به شما همراهان عزیز اطلاعاتی در
با سلام
بعد از استقبال بی‌نظیر دوستان و همراهان از مجموعه فونت نایاب سان‌فراسیسکو شرکت Apple بر آن شدیم تا برخی پست‌های مربوط به فونت‌ها و محتواهای گرافیکی را هم بر روی وب بارگذاری نماییم. بنابراین در این پست مجموعه فونت لوگوی برنامه محبوب اینستاگرام برای دانلود قرار می‌گیرد. امید است مورد استفاده دوستان و همراهان و علاقه‌مندان به کارهای گرافیکی قرار بگیرد.
فونت لوگوی اینستاگرام که با نام فونت Billabong شناخته می‌شود اولین بار در سال 2006 تو
سلام خدمت دوستان و همراهانگروه جهادی انصارالمهدی عج
بنا به فرمایش ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای که فرمودند:این مراسم (اربعین) را هر چه میتوانید و هر چه میتوانیم، باید پُربارتر و معنوی‌تر کنیم...در راستای هر چه با شکوه تر کردن مراسم اربعین حسینی و کمک به مواکبدر حال جمع آوری اقلام مورد نیاز مواکب می باشدافرادی که تمایل به کمک نقدی و یا غیر نقدی دارند با شماره های زیر ارتباط برقرار نمایند0939941194409154470534اقلام مایحتاج طبق
به‌منظور قدر دانی از همراهان ایران‌سرور و در جهت ترویج استفاده از خدمات هاستینگ، ایران‌سرور هدیه(هایی) را بصورت هفتگی برای هواداران خود در نظر گرفته‌است. این هدایای متنوع تا ۷ام مردادماه ۱۳۹۳، مصادف با عید سعید فطر، هر هفته و به تعداد محدود در صفحه هواداران ایران‌سرور ارائه خواهد شد. هر هدیه با ارزش کاملا … جشنواره هدایای هفتگی ایران‌سرور
منبع : وبلاگ ایران سرور
همراهان گرامی سروش گرامبه زودی نسخه جدیدی از تیم سروش گرام ارائه میشود که در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۷ رونمایی خواهد شدبا طراحی زیبا و دلنشین و برطرف شدن تعداد زیادی از باگ ها لذا خواهش مندیم به دوستان خود از نسخه جدید سروش گرام+ اطلاع بدین و مارو #حمایت کنیدسروش گرام@Soroushe1امکانات زیباتر و خواناتر               سرعت سریع تر، کاربری آسان تر
همراهان گرامی سروش گرامبه زودی نسخه جدیدی از تیم سروش گرام ارائه میشود که در تاریخ 1398/9/8 رونمایی خواهد شدبا طراحی زیبا و دلنشین و برطرف شدن تعداد زیادی از باگ ها لذا خواهش مندیم به دوستان خود از نسخه جدید سروش گرام+ اطلاع بدین و مارو #حمایت کنیدسروش گرام@Soroushe1امکانات زیباتر و خواناتر               سرعت سریع تر، کاربری آسان تر

سلام و عرض ادب و احترام
دوستان و همراهان گرانقدر
احتراما باعنایت به اعلام نظر جناب آقای محتشمی پور( ریاست محترم کمیته امداد امام خمینی ره منطقه پنج) وبه منظور هماهنگی دستگاههای ذیربط زمان جشنواره فرهنگی میلاد مهر ( کودکان ایتام ونیازمند ) همزمان با میلاد سیده نساء العالمین روز پنجشنبه مورخه ۹۸/۱۱/۲۴ تعیین گردید.

خوب دوستان عزیز و همراهان همیشگی دت هک (هک 1404 قدیم) کم کار بودیم و خیلی ریزش کردیم ولی برگشتیم که غوغا کنیم میدونم که این وبلاگ همونی خواهد بود که شما میخواستین انشالله سربازیمونم تموم شد دیگه بهانه ای برای کم کاری نداریم منتظر باشید که کلی مطالب کمیاب داریم (تو این مدت که نبودیم خیلیا شاخ شدنو هرچی دم دستشون میاد میفروشن و خیلیم ساده اند و این پکیج ها رو میخرند )
ادامه مطلب
با سلام خدمت دوستان و همراهان وبلاگ«منتظرالمهدی313» محمد باقر علیرضالو هستم ادمین وبلاگ «تــلنــگـرتــفـکـر»
دوست عزیزمون ظاهرا مدتی سرشون شلوغه و ان شاء الله بتونم تو این مدت مطالب در خوری رو قرار بدم.
در ابتدای کار « اللهم عَجّل لِوَلیکَ الفرج»
یاعلی.
سلام همراهان گرامی
این مطلب رو که امروز منتشر میکنم روز 6 آبان ماه 98 نوشتم.
بیومارکر برای اسکیزوفرنی میتواند در موی سر انسان تشخیص داده شود.
کار برروی موشهای آزمایشگاهی و انسانهای مبتلا به ساب تایپهای 
اسکیزوفرنی بعد از مرگشان در مرکز پژوهشهای RIKEN ژاپن نشان داد، که
انواع این بیماری وابسته به abnormality در سولفید هیدروژن در مغز است.
همچنین این مشاهدات نشان داده این ناهنجاری ها شبیه مشاهدات 
DNA_modifying در طی سراسر زندگی است. این تحقیقات یک دریچه
تاز
سلام به همه ی دوستان و همراهان
قصد دارم در این وبلاگ به شما تکنیک های فتوشاپ را آموزش بدهم

فتوشاپ نرم فزار فوق العاده ی شرکت آدوبی است که امکانات بی نظیر و پرکاربردی را برای کاربران ارائه می دهد
از ویرایش عکس گرفته تا نقاشی دیجیتال و رتوش و ... .
در این بلاگ سعی می کنم همه ی این کاربردها را دونه به دونه به شما آموزش بدهم
با من همراه باشید
به نام خدا
در این مطلب برای شما همراهان گرامی یه پکیج شامل سه فونت مناسب برای طراجی تجربه کاربری (UX) و برنامه نویسی قرار دادیم ، امیدواریم ازشون لذت ببرید...
این پکیج شامل فونت های : Shabnam - Vazir - Sahel هست که در ادامه میتونید اونارو دانلود و استفاده کنید ...
ادامه مطلب
سلام همراهان گرامی
این مطلب رو در تاریخ 6 آبان ماه 98 نوشتم و امروز اینجا منتشر میکنم.
بیومارکر برای اسکیزوفرنی میتواند در موی سر انسان تشخیص داده شود.
کار برروی موشهای آزمایشگاهی و انسانهای مبتلا به ساب تایپهای
اسکیزوفرنی بعد از مرگشان درمرکز پژوهشهای RIKEN ژاپن نشان داد،که
انواع این بیماری وابسته به abnormality در سولفید هیدروژن در مغز است.
همچنین این مشاهدات نشان داده این ناهنجاری ها شبیه مشاهدات
DNA-modifying در طی سراسر زندگی است. این تحقیقات یک دری
همراهان گرامی ! جهت دسترسی به سامانه ساجد به نشانی sajed.divan-edalat.ir لطفا فقط از آخرین ورژن مرورگر #کروم #google_chrome استفاده نمایید و از مرورگر های #internet_explorer ، #mozilla_firefox و سایر مرورگر ها استفاده نکنید
لینک دریافت آخرین ورژن مرورگر کروم :
* https://www.google.com/chrome
* https://soft98.ir/internet/web-browser/244-google-chrome.html
درود همراهان عزیز
عمل امروز31.6.98 مربوط به جوان28ساله است که به علت حوادث کاری و انگشت سوم فالنکس قطع شده بود که با تکنولوژی الیزاروف پین گزاری و استئوتومی شد.
تلفنهای تماس 09382624034 و 02144563178
#اصلاح_دفورمیتی #اصلاح_کوتاهی_اندامها #افزایشقد #اصلاح_کوتاهی #زخم_گلوله #گرافت_پوستی #الیزاروف #شکستگی_استخوانها #شکستگی_فمور #تیبیا #تصادف_ناجور #اکسترنال #فیکساتور #ارتوپد #جراح #آسیب_ورز
سلام همراهان عزیز
این مطلب رو که امروز اینجا منتشر میکنم 19 مردادماه 98 نوشتم.
دانشمندان دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن ادعا میکنند که پیشرفت
قابل توجهی در توسعه آزمایش خون برای تشخیص بیماری آلزایمر داشته اند.
این تست خون جدید میتواند آلزایمر را تا 20 سال قبل از بروز علائم بیماری
مشخص کند و بقای بیماران را افزایش دهد.
در حال حاضر در آزمایش بالینی از اسکن مغز استفاده میشود. استفاده
از آزمایش خون هزینه ها و زمان را تا میزان قابل توجهی کاهش میدهد.
#ارسالی_از_همراهان
کجایید ای شهیدان خدایی
بلاجویان دشت کربلایی
کجایید ای سبک روحان عاشق
پرنده‌تر ز مرغان هوایی
کجایید ای شهان آسمانی
بدانسته فلک را درگشایی
کجایید ای ز جان و جا رهیده
کسی مر عقل را گوید کجایی
کجایید ای در زندان شکسته
بداده وام داران را رهایی
کجایید ای در مخزن گشاده
کجایید ای نوای بی‌نوایی
در آن بحرید کاین عالم کف او است
زمانی بیش دارید آشنایی
کف دریاست صورت‌های عالم
ز کف بگذر اگر اهل صفایی
دلم کف کرد کاین نقش سخن شد
بهل نقش
بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ 

روایت شده است که وقتی حضرت زینب (سلام الله علیها ) با همراهان به مدینه بازگشتند زن های مدینه برای عرض تسلیت ، به حضور زینب (سلام الله علیها ) آمدند .
آن حضرت حوادث جانسوز کربلا و کوفه و شام را برای آنها بیان می کرد و آنها گریه می کردند.

تا اینکه به یاد حضرت رقیه (سلام الله علیها ) افتاد و فرمود : اما مصیبت وفات #رقیه  در خرابه شام ، کمرم را خم کرد و مویم را سفید نمود . 
زنها وقتی این سخن را شنیدند ، صدایشان
سلام همراهان گرامی
این مطلب رو در تاریخ 26 تیرماه 98 نوشتم که امروز با شما به اشتراک میگذارم.
هدف از Virtual Reality این است که اجازه میدهد فرد محیط را بصورت جهان
واقعی تجربه و دستکاری(Manipulate) کند، زمانی V.R خلاصه به فوبیاها، 
PTSD، اختلالات اضطرابی بود ولی از سال 2000 در Physical Rehabilitation
هم کاربرد دارد. مثلا دربازتوانی پارکینسون کارهایی انجام شده است.
در مروری که درسال 2018 انجام شد و بررسی مقایسه ای با رباتها،
دیدند تفاوتی بین عملکرد V.R و رباتها نبوده است.
V.R یک
من چندی پیش یه کامنت انتقادی برای یکی از بلاگرا (خانم شاخه سیب ) گذاشته بودم ولی ایشون خیلی منطقی و اخلاقی و دوستانه جواب منو دادن. کم آدم پیدا میشه که در قبال اینجور انتقادها که بوی تخریب هم ازش میاد کنترل زبان خودش رو از دست نده. یکی ایشون یکی هم آقای ن..ا در قبال حرف‌های گاها تند و بی منطق من خیلی خوب برخورد کرده‌اند. راضی ام ازشون  (مرسی که هستید3)

بعضی از رفقا هم هستن که از همراهان همدل و نازنین فیشنگار هستند. اینها اگر ببینند کسی درباره
سلام به تمامی همراهان وبلاگ بچه های بد
حتماً برای شما هم پیش آمده که نیاز به خرید بلیط هواپیما ارزان کنید
برای شما یک لیست از بهترین سایت های ارائه دهنده بلیط چارتر کردم که در پایین می تونید ببینید و در صورت نیاز از این سایت ها استفاده کنید
موفق باشید
تی چارتر
سپهر
سپهر 360
چارتر 724
چارتر مشهد
بسم الله الرحمن الرحیم 
با سلام به همراهان فرهیخته وبلاگ دروغ ها و خرافات ملحدین
با بررسی یکی از احادیث علمی  که جز حقایق کیهانشناسی اهل بیت است در خدمت عزیزان هستیم که بسیاری از جاهلان و دشمنان اسلام بر آن ایراد میگیرند و تمسخر میکنند که ما نشان خواهیم داد این جماعت مثل همیشه جاهل و نادان به مطلب هستند. 
این روایت را عده ای از علما مخالف صحت آن هستند و عده ای موافق و عده ای علم آن را به خدا واگذار کردند. به هر حال این روایت بسیار معتبر هست و م
سلام به همه همراهان بوکسان
پس از رای گیری که در گروه گذاشتیم، کتاب قهوه سرد آقای نویسنده اثر روزبه معین برای این دوره از مطالعه گروهیمون انتخاب شد.
فقط یادتون نره که شیوه نامه مطالعه رو با دقت بخونین!

لینک پرداخت: https://Zarinp.al/198852
با سلام خدمت شما همراهان گرامی
سال‌های زیادی است که در دنیای تجارت، رقابت همان حالت سنتی خود را حفظ کرده است. در دنیای امروز باید خود را در خیلی از حوزه‌ها بروزرسانی کنیم. یکی از این حوزه‌ها وادی کسب و کار و بیزینس ماست. یکی از نقاط ضعف تجارت سنتی این بود که سود شما در باخت دیگری است. امروزه ثابت شده که در واقع سود شما در سود دیگران است. این چیزی است که به اصطلاح به آن برد-برد یا win-win می‌گویند. اگر نحوه تفکر خود را بر مبنای مفید بودن برای دیگران

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها